SAVE ENERGY KRYTKY

Komínové krytky SAVE ENERGY lze použít jako montážní polotovar pro budoucí osazení šachet nebo průchodek systému SAVE ENERGY nebo jako přídavnou izolaci pro komíny se čtvercovým pláštěm.

Krytka se může namontovat v průběhu hrubé stavby nebo ji lze zabudovat už při prefabrikované výrobě stěnových, stropních nebo střešních panelů, např. při výrobě dřevostaveb.

 
3055
3098130553098
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Krytka 1
Komínová krytka vodorovná SAVE ENERGY SE KV50
Kód: SEKS51
Značka: Messy s.r.o.
Doplňková izolační průchodka. Ideální pro vkládání vodorovných průchodek.  Hlavní výhody: 1. výrazné zjednodušení montáže (krytku lze osadit již ve fázi hrubé stavby nebo při dílenské výrobě stavebních prvků) 2. zlepšení tepelně izolačních vlastností (osazením kombinace krytky a průchodky se zdvojnásobí izolační vlastnosti - vhodné pro extrémní stavy spotřebičů)  
2 524,79 Kč bez DPH
3 055 Kč
   
Krytka 1
Komínová krytka svislá SAVE ENERGY SE KS50
Kód: SEKS50
Značka: Messy s.r.o.
Doplňková izolační průchodka. Ideální pro vkládání čtvercových komínů nebo svislých průchodek.  Hlavní výhody: 1. výrazné zjednodušení montáže (krytku lze osadit již ve fázi hrubé stavby nebo při dílenské výrobě stavebních prvků) 2. zlepšení tepelně izolačních vlastností (osazením kombinace krytky a průchodky se zdvojnásobí izolační vlastnosti - vhodné pro extrémní stavy spotřebičů)  
2 560,33 Kč bez DPH
3 098 Kč
   

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.