Rotační čištění, Strana 5

FlueBoss® Colourcoded ROTAČNÍ ČIŠTĚNÍ

Rotační čištění se v posledních letech stává nejoblíbenějším způsobem čištění komínů a kouřovodů mezi českými, profesionálními kominíky. K tomuto čištění se používá nejčastěji akumulátorová vrtačka, na kterou se pomocí adaptéru připojují čistící tyče a rotační FlueBoss® hlava, která při své rotaci vyčistí komín a kouřovod rychle a důkladně.

K dispozici je více než 30 různých typů tyčí, řetízků a kartáčů, tak aby vyhověly různým typům komínů a různým způsobům použití. Čistící tyče RodStation nabízí výběr eloxovaných barevných zakončení, která pomáhají jednoduše rozlišit tloušťku a typ čistící tyče. Tyče jsou lehké, odolné a rychle se na sebe napojují díky unikátnímu "Single-Button" spojení. Jedná se o velice rychlý úkon, kdy se do sebe tyče jednoduše zacvaknou. Spoj je pevný a rovný. Tímto způsobem napojování odpadá i problém častého točení zápěstím, jak je tomu při klasickém napojování závitových tyčí. Tento typ napojování čistících tyčí ocení zejména kominíci, kteří provádí čištění komínů každý den.

Pro odstraňování velké vrstvy dehtových usazenin v keramických nebo zděných komínech jsou ideální Power řetězy, které se jednoduše upnou na čistící tyč. Pro šetrnější čištění se používá nylonová FlueBoss® hlavice. RodStation je držitelem mnoha patentů a autorských práv k jedinečnému designu FluBoss® hlavy. Povolením šroubku uvnitř hlavy se velmi jednoduše vymění opotřebovaný nylon.

RodStation doporučuje používat AKU vrtačku na nízkou rychlost, protože k výbornému výsledku není potřeba, aby tyče rotovaly příliš rychle.

Kominické vybavení RodStation pro rotační čištění není standardně skladem. Dodací lhůta je obvykle 14 dní od objednávky, ale může být i delší.

 
86
5479718654797
Značky

Stránka 5 z 5 - 79 položek celkem

Liner Power Kit
Liner Power Kit - Colourcoded
Kód: PSK01SB
Značka: RodStation
Sada ohebných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 12 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované oranžové zakončení "Single-Button".
10 607,44 Kč bez DPH
12 835 Kč
   
Biomass Power KIt
Biomass Power Kit - Colourcoded
Kód: PSK11SM
Sada extra ohebných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 8 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované zelené zakončení "Single-Button".
11 719,01 Kč bez DPH
14 180 Kč
   
Ceramic Power Kit
Ceramic Liner Power Kit - Colourcoded
Kód: PSKC01SB
Značka: RodStation
Sada ohebných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 14 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované červené zakončení "Single-Button".
12 544,63 Kč bez DPH
15 179 Kč
   
Masonry Power Kit
Masonry Power Kit - Colourcoded
Kód: PSKM02SB
Značka: RodStation
Sada čistících tyčí o délce 1 m (tl. 16 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované šedé zakončení "Single-Button".
12 771,90 Kč bez DPH
15 454 Kč
   
open fire power kit C
Open Fire Kit - Colourcoded
Kód: PSK02SB
Značka: RodStation
Sada pevných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 18 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované černé zakončení "Single-Button".
14 938,02 Kč bez DPH
18 075 Kč
   
Full Power Kit
Full Power Kit - Colourcoded
Kód: PSK03SB
Značka: RodStation
Dvě sady ohebných a pevných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 12 mm a tl. 18 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované oranžové a černé zakončení "Single-Button".
25 735,54 Kč bez DPH
31 140 Kč
   
Profesional Power Kit
Profesional Power Kit - Colourcoded
Kód: PSKP01SB
Značka: RodStation
Tři sady ohebných a pevných čistících tyčí o délce 1 m (tl. 12 mm, 16 mm a 18 mm) a doplňků pro rotační čištění pomocí vrtačky. Eloxované barevné zakončení "Single-Button".
45 286,78 Kč bez DPH
54 797 Kč
   

Stránka 5 z 5 - 79 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.