Inspekční kamery

PRAKTICKÉ KAMERY S HD MONITOREM

RodStation nabízí kvalitní, praktické a cenově příznivé sady přenosných inspekčních kamer. Podle způsobu použití, můžete vybírat mezi kamerou bezdrátovou, která je vhodná pro kontrolu kouřovodů nebo kratších komínů a kamerami kabelovými, pomocí kterých lze zkontrolovat celou délku komínu.

Kamery se napojují na čistící tyče, pomocí kterých se pak spouští nebo zasouvají do komínu či kouřovodu. Nelze spouštět kameru pouze za kabel, protože by mohlo dojít k poškození kabelu (na poškozený kabel se nevztahuje záruka výrobce). Tyče je možné napojit ve více polohách a otáčením tyčí, dosáhnout optimálního zorného úhlu. V ochranném pouzdře kamery jsou standardně otvory pro tyče s 1/2" whitworthovým závitem. Tyto tyče je možné zašroubovat přímo do ochranného pouzdra kamery (kolmo nebo pod úhlem). Přes adaptér, je možné napojit kameru i na zacvakávací čistící tyče FlueBoss. Pro napojení kamery na čistící tyče jiných výrobců je nutné použít odpovídající redukci.

Sady obsahují samotnou kameru, uloženou v ochranném pouzdře, monitor s vysokým rozlišením, vystřeďovací prvky, SD kartu, nabíječky, USB, AV-IN a AV-OUT kabely. 

Inspekční kamery RodStation musí být používány v souladu s návodem k použití a za účelem, ke kterému jsou určeny. U bezdrátové kamery je potřeba počítat s omezeními, které se týkají přenosu signálu. Případný servis a opravy se uskutečňují přímo u výrobce, spol, RodStation. Výrobce ani dodavatel nejsou zodpovědní za ztrátu nebo výmaz dat, způsobené nesprávnou obsluhou, opravou produktu nebo jiným případem. Výrobce ani dodavatel rovněž nezodpovídají za žádné jiné ztráty způsobené nesprávným použitím, poškozením nebo nedodržením pokynů. Standardní zákonná záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Inspekční kamery RodStation nejsou standardně skladem. Dodací lhůta je obvykle 14 dní od objednávky, ale může být i delší.

 

 

 

 

 
19969
3449111996934491
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

bezdrátová kamera
Bezdrátová inspekční kamera
Kód: PC01
Značka: RodStation
Přenosná, bezdrátová inspekční kamera vhodná pro kontrolu kratších vzdáleností vnitřku komínů a kouřovodů.
16 503,31 Kč bez DPH
19 969 Kč
   
HD inspekční kamera
HD inspekční kamera (s kabelem)
Kód: PCHD01
Značka: RodStation
Přenosná inspekční kamera vhodná pro kontrolu vnitřku komínů a kouřovodů.
19 503,31 Kč bez DPH
23 599 Kč
   
kabelová kamera super light
Superbright HD Camera (s kabelem)
Kód: PCHD02
Značka: RodStation
Kamera pro kontrolu větších komínů s jedinečnou samocentralizační hlavou s automatickým zaostřovacím fotoaparátem a šestnácti extra jasnými LED diodami pro skvělé barevné snímky.
24 304,96 Kč bez DPH
29 409 Kč
   
kamera s navijákem
Superbright HD Camera (s navijákem)
Kód: PCHD03
Značka: RodStation
Kamera pro kontrolu větších komínů s jedinečnou samocentralizační hlavou s automatickým zaostřovacím fotoaparátem a šestnácti extra jasnými LED diodami pro skvělé barevné snímky. Verze s navijákem kabelu.
28 504,96 Kč bez DPH
34 491 Kč
   

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem