odstraňovač dehtu Cre-Away

Odstraní dehtové usazeniny ze spotřebiče, kouřovodu i komínu. Slouží také pro odstranění pachů a snížení nebezpečí požáru. Přípravek se snadnou a bezproblémovou aplikací, určený pro svépomocné i profesionální použití.

Hlavní výhody přípravku Cre-Away:

Efektivní na všechny typy dehtu Pomáhá prevenci požáru Redukuje zápach Komín se dá vyčistit snáze a efektivněji Rychlý a jednoduchý k použití Přípravek Cre-Away pracuje na principu přeměny dehtových usazenin na křehkou substanci, která má jinou rychlost expanze/kontrakce než komín, ke kterému je připojena. Během zahřívacích a zchlazovacích procesů, dehtové usazeniny ošetřené přípravkem Cre-Away ztrácejí své přilnavé vlastnosti, takže mohou být snadněji odstraněny.

Dehtové usazeniny v krbech a kamnech na dřevo a uhlí mohou být nebezpečné díky možnému vzniku požáru, pokud nejsou příslušně čištěny a ošetřovány.

 
759
210017592100
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tip
cre1
  • 1 084 Kč
    30 %
Odstraňovač dehtu Cre-Away
Kód: 49
Značka: ChimneySaver
Přípravek, který jako jediný dostupný produkt efektivně odstraní dehtové usazeniny ze spotřebiče, kouřovodu i komínu. Slouží také pro eliminování pachů a snížení nebezpečí požáru.
627,27 Kč bez DPH
759 Kč
   
Akce Tip
22f81f9a
  • Doprava
    zdarma
Akční set Cre-Away
Kód: 52
Značka: ChimneySaver
Přípravek pro odstranění dehtové usazeniny ze spotřebiče, kouřovodu i komínu. Slouží také pro odstranění pachů a snížení nebezpečí požáru.
1 735,54 Kč bez DPH
2 100 Kč
   

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.